Zdrowa opalenizna – jaki samoopalacz wybrać?

Lubisz mieć ładnie opaloną skórę, ale zdajesz sobie sprawę że wystawianie jej na działanie promieni słonecznych nie jest najlepszym wyjściem? Co można zatem zrobić, aby skóra była brązowa, a ty bezpieczna? Odpowiedzią jest stosowanie samoopalaczy. Jest to specjalny kosmetyk w postaci kremu lub emulsji, który wcieramy w skórę. Posiada on specjalny barwnik, który nadaje skórze głęboki koloryt. Efekt do złudzenia przypomina naturalną opaleniznę, z tą różnicą że może schodzić po kilku tygodniach.

Jaki samoopalacz wybrać?

Samoopalacz, który będzie odpowiedni dla twojej skóry powinien mieć odcień w miarę zbliżoną dla twojego naturalnego koloru skóry. Jeśli masz bladą cerę, nie wybieraj samoopalaczy najmocniej kryjących. Różnica może dawać nienaturalne efekty. Lepiej wybrać samoopalacz o kilka odcieni ciemniejszy od obecnego koloru skóry, dzięki czemu efekt będzie ładny i nie będzie zbyt ostentacyjnie się prezentować.

Skład samoopalaczy

Wybierając samoopalacz pamiętaj o tym, aby dokładnie sprawdzić jego skład. Im mniej ma sztucznych składników, tym lepiej dla skóry. Ekologiczne samoopalacze są tak samo skuteczne jak te ze sztucznymi dodatkami, a przy tym mają znacznie większy poziom bezpieczeństwa. Nie zatykają porów, pozwalają skórze oddychać i przede wszystkim nie wywołują alergii. Co ci bowiem po ładnej opaleniźnie, jeśli okaże się że twoja skóra jest uczulona na dany składnik i tuż po użyciu pokrywa się nieestetyczną wysypką?

Ile kosztuje dobry samoopalacz?

Najtańsze samoopalacze można kupić w cenie 30 złotych za tubkę. Jednak szukając produktu wysokiej jakości, który nas nie zawiedzie pod względem jakości i bezpieczeństwa, lepiej postawić na sprawdzone, ale i nieco droższe wyroby. Kosztują one około 60 do 100 złotych. Nawet jeśli nie masz pieniędzy na ich zakup, nie musisz eksperymentować z niesprawdzonymi rzeczami szybki kredyt pomaga wyjść z finansowych opresji, kiedy musisz pilnie coś sobie kupić, ale pieniędzy na ten zakup brak. Samoopalacz z pewnością pozwoli lepiej przygotować twoją skórę na letni kontakt ze słońcem, pozwalając uniknąć bolesnych poparzeń.

0 comments
0 likes
Prev post: Wykończenie i budowa domu dla kobietyNext post: Jak wybrać kalosze damskie?

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *